| annamya a întrebat:

AJUTATI-MAA! sad Incepand de aseara nu mai pot intra pe facebook. Stiu ca umbla un virus, dar sunt 100% sigura ca nu am dat click pe nici un link sau ceva de genul. In loc sa mi se incarce pagina, imi spune ca accesul la pagina asta mi-a fost restrictionat si ca sa pot sa intru pe facebook trebuie sa urmez niste pasi. Toate bune si frumoase. Apar niste link-uri dragute acolo printre care: Castiga un iphone 5, ipad/ul asta poate fi al tau si tot asa.sad toate sfarsesc prin a cere numarul de telefon si reteaua de telefonie mobila. straight face Fraiereala curata.Cee pot facee?! Nu vreau sa dau enspemii de centi ca sa imi salvez contul.
P.S. Acum cateva secunde am incercat sa intru pe youtube si face la fel...
si pe google. sad

1 răspuns:
| Anonymous989 a răspuns:

Salut! Te ajut eu. Baga id-ul meu de mess si vorbim acolo : daniel_popescu990@yahoo.ro