| AlinnutSsa a întrebat:

Ajutoooor!

Buna :*

Joc ladypopular. sunt la lvl 17, si acum nu merge sa intruu crying sunt disperata ajutorrr :-ss s`a intamplat ceva? La voi merge? La mine arata "incarcare" si numara pna la 40 de sec si se opreste.
Exista posibilitatea sa fie:

ieri cand am primit un mesaj, era de la una d lvl 5 si in mesaj scria "urata" si eu i-am comnetat " bine ca esti tu frumoasa si sunt eu urata" si mi-a raspuns "da sunt frumoasa". Am raportat`o la primul mesaj. Oare de aia? nu merge sa intru? crying sunt disperata ajutorr urgent :* multumesc muuuuullttt
Am mai fost o data banata pentru o zi din cauza unui mesaj. Dar pana azi a mers :-s

Merciiii :* fundita

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Stai calma, nu ai fost banata. Nici la mine nu merge, am mai vazut ca mai este cineva pe TPU si am vorbit cu o prietena si a spus ca nici ei nu ii merge. Cum mai completam acum calendarul de Craciun? Sper sa se revanseze ei cumva. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pupicei kisskiss