| Ganea_Ruben_1990 a întrebat:

AJUTOOR VA ROGG. De o saptamana (eu fiind jucator de league of legends) am incercat sa intru in league of legends... ce cu o zi inainte mergea... intram in el si nici nu aparea iconita sa dau play si imi iesea din el, asa ca l am dezinstalat si am incercat sa il instalez dar imi dadea o eroare care spunea : The application ran into a problem that couldn't handle.Sorry for the inconvenience. Ajutor va rog eu, nu mai pot rezista prea mult fara league of legends big grin.

Răspuns Câştigător
| OnlyMeAndy a răspuns:

Salut Ganea,
Instaleaza Microsoft C++ cel mai nou si Net. Framework 3.5 si o sa iti mearga garantat!