| RazviRazvan22 a întrebat:

Ajutor sad... Am văzut ca unii au la gta5 numărul în telefon de la blimp (balonul acela care zboară)... Ce trebuie sa fac să-l am și eu? Plus ca am și o misiune pe care nu știu sa o fac legat de Dom pe acoperișul unei clădiri pe care nu ma pot urca

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai furi un elicopter de undeva si te duci la el.
https://www.youtube.com/watch?v=MBGKXO4LNNo
Nr de la blimp:Blimp: 346-555-0176

| RazviRazvan22 explică (pentru Wr3nch):

Bun mulțumesc. Dar problema mai e ca nu pot sa conduc elicopterul merge în ce direcție vrea sad. Pe PS3 joc

| Wr3nch a răspuns (pentru RazviRazvan22):

Teoretic il ghidezi cu analogul stang.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Poti incerca sa ti apasat r1 si l1 cand il pilotezi, ar trebui sa nu se mai legene.