| lorepupici a întrebat:

Ajutor! dau FUNDA big grin Azi am incercat sa ma joc Sims 3 si cand l-am pornit mi-a aparut "Unable to start game
Device 0 cannot run this title.
No supported video graphics card detected. Please check your system hardware"

Ce inseamna? Ce trebuie sa fac sa mearga iar jocu?

3 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

E de la placa video. instaleazatiowinking mi-a facut de multe ori.

| lorepupici explică (pentru DarkAngell):

Care e placa video? rolling on the floor) scuze chiar nu ma pricep la astea thinking

| AnaCristinaN a răspuns:

Poate a luat un virus, iti sugerez sa-l duci la un specialist in calculatoare si iti spune ce are jocul si il repara.