| JokyHello61 a întrebat:

Ajutor! Pe Metin2 Ro este misiunea aceea Fratele Bolnav de la level 22... Am mers la Baek-Go si mi-a spus sa vanez tigrii albi ( pentru Plante Medicinale ) si tigrii ( pentru Ficad de tigru ) dar eu am ucis 2 Tigrii albi si am 2 Plante Medicinale si nu pot face misiunea.De asemenea, nu pot vinde al doua planta medicinala. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Cosmyno7 a răspuns:

Apasa shift in timp ce dai cick pe palanta si este deja cifra 1 da ok si pune-o altundeva... daca nu merge asa baga una in depozit

| JokyHello61 explică (pentru Cosmyno7):

Am incercat si le-am despartit...Nu le pot depozita! sad

1 răspuns: