| BloodFactory a întrebat:

Ajutor TPU! Am facut un server private de metin2 la un prieten ca are calculatorul mai bun. L-am facut noi am intrat in client dar cand sa ne facem GM mie nu imi mergeau comenzile.Si cum amandoi oiam implementor eu m-am facut high wizard ca al lui e pc-u. Dar nu stiu dc nu imi merg comenzile iar lui ii merg.Si acolo scrie GM si lui si mie.Am completat tot in navigat la gmlist.Am scrie acolo ip-ul lui pentru ca daca il pun pe al meu nu ma face gm dar nu stiu dc nu imi merg comenzile.Va rog ajutati-ma. Dau funda celui ce imi rezolva problema iar la restul vote.

1 răspuns:
| Bobytza97 a răspuns:

Este foarte simplu daca tu ai facut server-ul de pe calculatorul tau tu esti Admin nu GM de aceea tie nu iti merg comenzile de GM pentru ca tu esti GA. Dar daca asta nu te-a ajutat ma poti contacta la id de mess bobytza97 si iti pot da mai multe informatii daca vrei.