| Foarfeca a întrebat:

Am 2 intrebari legate de sims 2 bon voyage.
Deci la inceput imi zice sa aleg vacanta si dupa aia ma trimite in casa normala. Cum fac sa ii trimit in vacanta? Adica trebuie sa astept sau. E un buton special?

si a 2-a intrebare mai de noob :d cum sa inchid jocul fara sa inchid computerul.

Cel mai bun raspuns FUNDA restul VOT.

1 răspuns:
| thekida14 a răspuns:

dai esc laughing inchizi jocul. eu nu ma joc sims, sims mi se pare un joc penibilbatting eyelashes pentru ca e o lume unde e viata da virtuala. de ce nu iti faci asa viata in realitate oh go on prin jocuul ala te inchizi in tine.