| StefanDrg a întrebat:

Am 34 euro pe contul de steam. Am vandut niste skinuri de pe cs go, as putea sa scot banii astia de pe steam? Adica sa ii pot avea real in mana?

Răspuns Câştigător
| Xanor a răspuns:

Daca leai vadut pe steam market si vrei sa scoti banii de pe steam pe card este imposibil, pe steam poti doar sa adaugi bani nici de cum sa scoti

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu prea. Is teoric nise siteuri unde poti cumpara skins cu bani din walled dar sunt sanse mari sa ramai fara nimic. Mai bine cumperi jocuri de Christmas sale.

| StefanDrg explică (pentru Wr3nch):

Eu vreau banii in mână. Asta întreb daca se poate. Nu vreau altr jocuri. Am destule. Nu am timp sa ma joc nici astea care le am.