| Rares96 a întrebat:

Am aflat de vreo 2 ani ca se poate filma in GTA San Andreas Multiplayer cu Sa Cam Hack dar nu stiu cum sa fac am dat la "readme" si nu inteleg de unde pornesc sa filmeze macar sa fac o proba dau funda care ma ajuta...multumesc anticipat

1 răspuns:
| AdySnaP a răspuns:

Ma iti recomand mai bine fraps decat cam hack sau hiper cam 2. E mai usor de folosit poate face si poze si merge la toate jocurile cateodata si pe siteuri imi merge sa inregistrez.(e marfa doar daca ai versiunea crakuita)