| Byanka13 a întrebat:

Am ajuns la GTA la misiunea CV si imi spune ca trebuie sa am o lowrider car. Ce trebuie sa fac, de unde iau o astfel de masina? FUNDA la cel mai bun si rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| Lepca_Alexandru_1987 a răspuns:

LowRider Car tradus in engleza LowRider Masina. LowriderCar=Savanna,Voodo, Slamvan, Brodway.Deci gaseste o masina cu numele astea sau mai usor downloadeazati un car spawner de pe net si scrii numele la masina si dai spawn da vezi ca cand apesi tastele 4, 6, 8,2 Numpad sa se miste masina sus si in jos si stanga dreapta! bafta!

4 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Care Gta...Ca sunt mai multehappy

| Byanka13 explică (pentru Coozeman):

Gta san andreas

| Iulian_Iuly_1995 a răspuns (pentru Byanka13):

Esti pe pc?

| Razvan_Adelin_1999 a răspuns:

Si mie imi trebuie masina Lowrider car de unde o iau masina daca puteti raspunde acum gta san andreas pe pc