| msteli123 a întrebat:

Am assassin's creed black flag de xbox 360, iar cand se salveava in timpul jocului am putin lag.Este ok?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic. problema este ca jocul este destul de nou si consola e veche. nu trebuie sa ai mari pretentii la ea.

4 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Black Flag este un joc din 2011 si trebuie sa mearga perfect e zgariat cd-ul sau ai ceva la consola.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

A iesit la sfarsitul lui 2013. a trecut putin peste un an jumate de la iesire. esti paralel cu toate dar tot te bagi in seama aiurea

| msteli123 explică:

Scad putin fps-urile cand se salveaza.il joc de pe un stick.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru msteli123):

Aa pai iti recomand mai bine un hard disk extern pentru ca un stick are capacitate putina pentru xbox