| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca se fac update-urile mai repede pe steam la GTA 5 decât pe DVD?
De ce?
Eu vreau să-mi cumpăr de pe DVD jocul, asta ce inseamna ca nu o sa mi se facă update-uri?

Răspuns Câştigător
| ZetZ a răspuns:

Se fac mai repede pe dvd sau in acelasi timp cu steam, deoarece rockstar games nu a vandut jocul steam-ului, e tot al lor.

2 răspunsuri:
| Doc_Marty_1998 a răspuns:

Se pot face update-uri pe dvd, Dar se fac greu.

| ZetZ a răspuns (pentru Doc_Marty_1998):

Nu se fac greu pentru ca odata instalat ai autopatcher-ul pe desktop. De fiecare data cand vrei sa intri pe joc cauta update-uri.