| AugustinFiltru a întrebat:

Am auzit de un joc pe nume MineCraft!
Puteti sa imi ziceti cam ce stiti despre el (trebuie bani adevarati, se descarca sau se joaca in browser, e multiplaier, ein server, trebuie cont, etc. )!

Răspuns Câştigător
| AlexRex91 a răspuns:

Sunt 2 modalitati sa joci
1.Il cumperi de pe siteul oficial ( http://www.minecraft.net/ ) ceea ce recomant... acest lucru se face cu un cont. si poate fi jucat si in browser si downloadat
2.Il joci in browser ( http://minecraftforfree.com/ ) dar aceasta e ultima versiune beta facuta si e in urma cu multe iteme, animale etc...
Jocul este multiplayer
pentru 1 varianta trebuie sa cauti un server sau sa il faci singur dar e mai usor de gasit unu
pentru a 2 a varianta iti trebuie un "cracked server" (nu stiu cum se traduce... OK) dar e greu sa gasesti un server... in acest caz mai bine iti faci unul
Eu am cumparat jocul. si recomant acest lucru... nu are o grafica buna dar e open world si are un gameplay bun
Sper ca te am ajutat