| IamFantastic a întrebat:

Am avast antivirus si acum m-ia expirat, si nu merge sa il dezinsalez, cand ma duc in START apoi all programs apoi la avast, nici nu imi scrie avast uninstal sau cv cu care sa il dezinstalez.
Cand intru in fisierul lui, nu ma lasa sa intru in nimica de la el de acolo, cand incerc sa sterg cv din fisierul lui imi zice acces denied, si in fisierul lui nu vad nici o iconita cu uninstal.
Cum fac sa il dezinstalez? a da, imi cere sa ma loghez ca sa pot sa fiu protejat de avast in continuare, ca perioada asta a fost doar sa vad cum este avastul, dar imi cere si licenta si nu am.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Foloseste un serial sa ii faci valabilitatea mai mare

| Noitrex a răspuns:

Http://www.filehippo.com/download_ccleaner dai pe verdele ala din dreapa sus dupa cre l-ai instalat intri an el intri la unelte (precizez ca la mine ai an roman poate ai an engleza la tine trebuie sa fie a 3) dupa care cauti aintivirusu daca nu al gasesti anseamna ca ai dezinstalat aa da si daca al gasesti si vrei sal dezinstalezi dai pe el un clik si dai pe desintal sau dezinstalare an coltul din dreapta sus si gata Funda