| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un joc si nu mai stiu cum se numeste din 2006 cam asa
era un shooter incepea jocu intr-o baza cu arme pe jos si cand iese-ai din baza er-au niste masini si de armata si parca 2 tancuri si trebuia sa ajungi cu echipa ta la o paza unde trebuia sa plantezi o bomba inainte celeilalte echipe er-au 2 echipe albastru si rosu si trebuia sa stai acolo sa protejezi baza de aia care veneau er-a parac pe un desert care are cunostine de jocuri daca poate sa imi zica si mie cum se numea plz da-u funda big grin

1 răspuns:
| bwmer123_9688 a răspuns:

Sarputea kuma games nu stiu asa am avut si eu dar l-am sters. ee orkum era misto.