| petru999 a întrebat:

Am banat contul de metin2 aproximativ de 2 luni din motivul folosirii m2fish bot, ce pot face sa scap de ban?

9 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Simplu.un prieten a luat ban din 2011 pana in 2019.si tu trebuie sa fi luat vreo 9-10 ani bani fa-ti alt cont ce naiba.Pentru un amarat de char de lvl 30. ce vedeti asa fain la metin? stai cu zilele sa faci o amarata de arma si armura.

| andreigroza19 a răspuns:

Atunci esti fraier sa folosesti bot pe cont mare.mai fraier ca unchiu care a folosit bot pe un char de 30 de pe un cont de 78

| petru999 explică (pentru andreigroza19):

Ce crezi ca is prost sa folosesc pe contul de 66 hack u l am folosit pe un cont de lvl 30 si mi a banat toate conturile de pe mailsad

| andreigroza19 a răspuns:

Daca nu apuca-te de private.eu am jucat cam 120 de private si m-am plictisit de metin...

| andreigroza19 a răspuns:

De fapt doar de pe acel cont /. unchiu a patit la fel a folosit botu de pesti pe un char de 30 pe un cont pe care avea ninja de 78 si a luat ban. apoi cica nu mai jaoca veac metin.acu eu dat unu pe gratis un cont de 66 si so apucat iara.joaca ca un obsedat.sta sa se uite la bot cand il pune.ce tampenie.

| Sh4Dow a răspuns:

Nu poti face nimic din pacate. Nu te mai chinuii. Sper ca am fost de ajutor.

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai poti face un singur lucru si anume sa astepti...
Imi poti da si mie hackul?

| DanutTheBest a răspuns:

Mi-l dai si mie?/