| LucaTeofil a întrebat:

Am cateva intrabari
este cumva naruto ultimate ninja storm 1, 2 sau 3 pentru ps2?
care assassin creed este pentru ps2 si de unde pot downloa-da naruto ultimate ninja storm sau assasin creed pentru ps2 funda

1 răspuns:
| Calina_Komjatszegi_1997 a răspuns:

Jocurile Naruto Ultimate Ninja 1 si 2 sunt pentru Playstation 3, iar 3 e si pentru PC si pentru PS3.

Jocurile Assassin's Creed sunt pentru PS3, Xbox, Wii si PC. Presupun ca ai un ps2, dar devreme ce jocurile nu sunt compatibile cu consola ta iti recomand variantele pentru pc, impreuna cu un gamepad. happy