| extazyyy a întrebat:

Am cumparat BF4 si cand l-am instalat mi-a aparut eroarea asta:
Failed to copy the file
'C:\Progra~2\Origin~1\BATTLE\_INST~\punkbuster\redist\pb svc.exe' to C:\Program\pbsvc.exe\ (error 3:the system cannot fing the path specified.)

Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haleu cat m-am chinuit cu eroarea asta nenorocita...Am stat 1 saptamana pana am rezolvat straight face! Si nici nu stiu ce am facut.doar am instalat niste chestii, i-am dat reinstall, etc! Stiu ca in ultima seara dadea eroare si dimineata cand m-am trezit mergea...

| CoL00SaL a răspuns:

Incearca sa il instalezi in D!

| extazyyy explică (pentru CoL00SaL):

Am incercat si la fel...