| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

Am cumparat cs go de pe steam. Oare merge sa copiez fisierele din steam cu cs go si sa i le dau si la un prieten pe stick? Oare ar functiona?

Răspuns Câştigător
| Sor0N a răspuns:

Salut, Laurentiu.
Nu, nu ii poti copia fisierele si sa i le trimiti, insa, poti sa ii dai family share [ sa ii oferi jocurile tale ].
Exista un plus, si un minus in family share, sunt jocuri pe care le poti imparti, iar acel prieten se poate juca online, dar nu si csgo, csgo-ul nu merge. Poti sa joci cu amicul tau din looby, iar el poate juca doar din looby cu tine, si pe un server privat, nu competitive sau alte chestii, si nu are rank big grin Funda?

3 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Ar merge dar el nu poate juca multiplayer cu tine sa zicem.Trebuie sa isi cumpere si el cs go pe steam. Daca chiar vrea sa joace si el multiplayer, dai contul tau si jucati individual.

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru Mafiotu007):

Dar daca ii da contul meu are si el rankul meu nu?