| Daniel_8701 a întrebat:

Am cumparat si eu astazi o placa video ati radeon hd 3450 agp exact pentru mine,, am bagat-o in unitate tot frumos aranjat insurubat si apoi dau sa connectez monitoru la placa video intra bine tot si cand pornesc pc-ul imi da pe ecran negru cu scris rosu in engleaza ca nu am bagat firu de la monitor la placa video... ce are oare? ca am bagat si am scos de 20 de ori si tot asa imi zice ce ar putea ficrying help va rooog

1 răspuns:
| Delicv3nt a răspuns:

Cumva placa aia video nu are si ia un cd care are draiverul pe el, si trebuie instalat?laughing