| Blindeye a întrebat:

Am cumpărat sims 3 starter pack...pe calculatorul meu nu am reușit sa îl instalez și am încercat la un prieten. A funcționat. Treaba e ca după ce l-am instalat la el l-am șters. Sunt șanse sa nu îl mai pot instala la mine din cauza acelui cod pe care l-am primit odată cu jocul? Știu ca a trebui sa îmi fac un cont pe EA...SAVE ME! FUNDA

Răspuns Câştigător
| 3dy a răspuns:

Deci dacă ai băgat codul pe contul lui de EA logic ca rămâne pe contul lui, codul poți sa îl folosești doar o data. Codul trebuie băgat pe un cont care să fie al tău și pe contul ăla rămâne.