| JusTPauL a întrebat:

Am dat rezolutia mica la cs1.6 iar acum cand dau la optiuni nu mai vad aproape nimic imi iese din imagine unde trebuie sa schimb rezolutia, stiti ceva metode sa pot da rezolutia la loc?
Am incercat deja cu reinstalatul de cs si steam si e tot la fel, nu revine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să modifici rezoluția, click la setări, te duci la video și o schimbi de acolo, în funcție de cum ai avut-o inițial.

| motan444 a răspuns:

Nu l-ai dezinstalat corect poate inceraca sa il descarci din alta parte si sa il instalezi iar