| RedNose a întrebat:

Am descarcat de pe net the sims 2 si are mai multe cd-uri. Cand am dat sa instalez doar cd-ul 1 are Setup in rest au doar AutoRun si pe la 26% imi cere sa introduc cd-ul 2 si nu stiu cum...Care imi spune cum sa instalez jocul dau funda!

P. S. am virtual daemon manager, stiu ca am nevoie de el pentru a juca fara cdhappy

Răspuns Câştigător
| Eu_3237 a răspuns:

Pai dai pe folderu unde este jocul si daca ia deamon monteaza cd2.Si continua pana la finalizare. Funda?

1 răspuns:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Daemon tools te lasa sa faci mai multe drive-uri virtuale mai fa inca unu si mounteaza amandoua imaginile.
PS: SUGETI P*** astia cu "funda?"