| trabant a întrebat:

Am descarcat pe putin 20 de counter strike 1.6 diferite dar toate au o problema, daca trag trebuie sa astept vreo 1secunda si cand misc tinta tot asa si nu stiu ce sa fac
dau funda!

4 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Scrie pe net counter strike warzone si descarci de acolo. Daca ai lag si pe ala e clar. ai un PC / Laptop asemenea numelui tau de TPU.

| Lothar a răspuns:

Probabil ai conexiunea la internet prea slaba, sau pc ul prea slab, nu cred ca are treaba cu jocul

| trabant explică (pentru Lothar):

Nu e de la conexiune pentru ca, doar cu boti merge asa in reluare

| generator3 a răspuns:

Am eu cs 1.6, il pun pe mediafire daca imi dai funda.