| kenvelocancerus a întrebat:

Am descarcat world of warplanes, si cand ii dau play, imi da o eroare, " the procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll. ", nu stiu de ce nu merge, fiindca world of tanks, merge, va rog ajutati-ma. happy Fundawinking

4 răspunsuri:
| paulpojoga a răspuns:

Joc si eu WOT si la WOW imi da aceeasi eroare numele meu este Ala2000

| opreastefan48 a răspuns:

Probabil nu ai destul spatiu in locul in care l-ai instalat.Si eu joc si WOW si WOT
si la WOW mi-a dat aceeasi eroare.
Dami si mie numele tau sa jucam impreuna. happy

| CristyCristixxx a răspuns (pentru opreastefan48):

Jucam impreuna WOT?
numele meu:bfmvcristi
al vostru=?

| kenvelocancerus explică:

Este acelasi nume ...kenvelocancerus