| JIJ a întrebat:

Am downladat nfs most wanted si nu merge sa il fac imagine prin power iso, imi arata tot fisier arhivat, am tras si damond tools dar tot nu mere, aveti solutii?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E greu sa dai click dreapta pe fisier si sa dezarhivezi?

| JIJ explică (pentru neluL):

Pai am dezarhivat iar acum imi scrie ca trebuie sa introduc CD-ul ca sa pot instala jocul

| neluL a răspuns (pentru JIJ):

Deschide Daemon Tools -> click pe "Add File" (nfs most wanted.iso) si apoi click pe "monteaza imagine".

| jj95 a răspuns:

Incearca cu UltaIso, asta il folosesc si eu si imi merge super, nu am alta optiune, nici mie nu imi mere Daemond