| anonimusx6 a întrebat:

Am downloadat jocu 18 Wos Wheels of Steel Haulin si am luat si Harta Romaniei! Explicati-mi si mie cum bag harta Romaniei va rog! Cine ma ajuta dau >funda:!

Răspuns Câştigător
| Anndrey1234 a răspuns:

Blog.scssoft.com
Informatii despre euro truck simulator 2tongue
Ca sa instalezi harta romaniei intri in folderul unde ai downloadat harta.acolo vei gasi un fisier/mai multe care se termina in.scs.Ei, fisierele alea cu scs le pui in My Documents\18 Wheels Of Steel Haulin(sau ceva de genu)\Mods
Daca nu reusesti mai scrie aici... funda?

1 răspuns:
| Alexandru_Craciun_1986_8NKN a răspuns:

Intri in folderul My Documents/18 wos haulin intri in unde scrie mod si copiez folderul cu harta romaniei
Sper Ca Team Ajutat