| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un film pe samp, cum vi se pare?
http://www.youtube.com/watch?v=t1EtemP5G4s
2 mi-au dat dislike ca nu i-am bagat in film:))

3 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

E foarte foarte tare. Pe bune, ți-a ieșit bestial. Am încercat și eu să fac un film de genu dar nu mi-a ieșit ca al tău. Ăia 2 sunt niște proști. Probabil le era ciudă că filmu ți-a ieșit așa cool și ei nu se aflau în el. BIG LIKE de la mine pentru o super producție.

| Alex_Alexandru_1987 a răspuns:

E foarte foarte tare filmul acesta...cei 2 care au dat dislike sunt niste ofticosi si cred ca si lor le place daca sunt invidiosi pe tine... o zi buna si spor la filme happy

| XxVaLyxX21 a răspuns:

Foarte Tare man!