| mihaipcs a întrebat:

Am forum tot ce trebuie am avut un serv de metin privat si l-am inchis ca so stricat nu stiu ce i-am facut si acum vreau sa-l redschid si nu stiu cum, intrebarea este:cine stie sa faca un serv de metin privat si poate sa ma ajute ofer funda + 10 euro negociabil pe tel sau prin bancahappy, vreau hostat tot, bani nu au inportanta, urgent, lasa-ti id-ul aici sau bagati-l pe al meu:mihai_pcs_1990@yahoo.com
Va multumeschappy

Răspuns Câştigător
| bobitza87 a răspuns:

Cred ca l-ai inchis de tot si s-ar putea sa nu mai poti face nimic