| SherryXoX a întrebat:

Am gasit pe internet generator pentru free riot point la league of legends. dar ca sa le descarc trebuie sa completez surveys, iar mie nu imi da surveys free toate sunt cu numere de telefon. ce sa fac ca sa imi dea free, ca la comentarii multi zic ca le.o functionat si o putut descarca. va rog mult cei care se pricep ajutati.ma ca nu mai stiu cum sa fac rost de rp in lol ca nu ma lasa parinti sa bag bani. Va rog mult uitati-va pe youtube la tutoriale si intrati pe site si ajutati.ma daca stiti. Dau funda! va rog mult puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Manea_Catalin_1996_1bBL a răspuns:

Sfatul meu : nu mai cauta " RP Hack " asa ceva nu exista ( gratis ) pe youtube is numai fake-uri, era unu care avea un back si in fiecare saptamana lasa un com cu vreo 5 coduri pecare le puteai folosi dar noi nu avem optiunea de a introduce coduri cu RP... + e greu sa faci survey ai nevoie de niste programe, faza cu TAB nu mai merge, deci waste of time...

1 răspuns:
| Walle2002 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!