| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe strada un stick de approx. 512 MB si daca incerc sa il sterg imi zice : "The disk is write-protected". Chiar daca incerc sa pun ceva pe el tot nu imi da voie.Cum as putea sterge protectia de pe el? FUNDA+ VOT!

2 răspunsuri:
| cleaning a răspuns:

Nu se poate sterge stii de ce pentru ca stiul cand a fost cumparat cel care la pierdut la instalat in calcultorul lui si de asta nu merge se poate sterge doar in calculatorul celui care la pierdut
funda?

| ciprian2097 a răspuns (pentru cleaning):

Si ce daca l-a instalat in pc lui? Bai copilule suntem in secolul 21, acum poti sa stergi ceva dupa un stick chiar daca nu e pc tau.Du-te si invata chestiile de baza!