| winterdemonsprofile a întrebat:

Am Grand Theft Auto 4. Am o problema la o misiune. Am versiunea in japoneza si inteleg cam nimic. Si asta este problema. L-am ucis pe playboy x, am zburat cu acel jamaican. Acum am o singura misiune in verde care este notata cu Pm. Dar nu pot sa intru in misiune. De ce?

Răspuns Câştigător
| SyBy92 a răspuns:

Daca stii cum se numeste misiunea (sau a cata) cauta pe youtube, asa am cautat si eu. Apropo de unde ai luat versiunea ca vreau si eu.

| winterdemonsprofile explică (pentru SyBy92):

Parintii mei traiesc in japonia.

| winterdemonsprofile explică (pentru SyBy92):

Am rezolvat oricum big grin. Misiunea este Three Leaf Cover laughing