| ady960 a întrebat:

Am gta si mi se intampla ceva si nu stiu ce sa fac. Mi se misca imaginea de colo colo si cand urc in masina imi accelereaza singura. De ce sa intampla asta si spuneti-mi cum sa indrept asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il asculta pe CinevaNou!
Trebuie sa iei alt crack de pe net si va merge!

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Incurajezi pirateria, huoooo! o sa te suspende.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CinevaNou):

Ce ma? Inca ma intreb de ce copii astia au acces la net straight face
Ce? Iti e ciuda ca am zis ca raspunsul tau nu e bun? Sau ce ai? Sa sti ca nu e cineva care sa nu pirateze ceva macar odata!

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

TPU nu incurajeaza pirateria! ma intreb ce copchil a citit regulamentul pana acum straight face

7 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Probabil nu ai setate controalele bine.incearca sa cauti prin setari si configureaza le bine.

| CinevaNou a răspuns:

E din cauza ca ai jocul pirat. Trebuie sa-l cumperi.

| ketchuppw a răspuns:

Ia patch-ul de pe site-ul asta:
http://computergames.ro/......120-patch/

si eu am avut exact aceeasi problema.

| ady960 explică (pentru ketchuppw):

Pai asta l.am mai instalat nu e problea din setari? poate imi trebuie un crack bun de unde pot sa il iau?