| Anamariiia a întrebat:

Am in calculator peste10.000 poze, oare cate mai incap? Imi este frica daca se va strica caltulatorul sa nu se stearga si ele! Voi ce ziceti? Cate poze pot sa mai incapa? Sau daca (cine stie.) se va strica calculatorul imi pot salva pozele?

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Depinde de cat spatiu liber mai are HDD-ul tau.Nu ti se va strica PC-ul daca ai multe poze in el...Iar daca ti se strica HDD-ul nu poti recupera pozele, in schimb, daca ai un SSD, le poti recupera.

| KodrutZ a răspuns (pentru OctaLoL):

Invers voiai sa spui. Daca iti moare SSD-ul, adio. Daca moare hardul, exista posibilitatea sa recuperezi, in functie de ce si cum s-a intimplat.

| Anamariiia explică (pentru OctaLoL):

Imi spune si mie cineva ce inseamna HDD si SSS?

| TheSoldier a răspuns:

Totul depinde de cat spatiu ai pe hard. Daca il ai de macar 40gb, deci cel putin, iti pot incape peste 30000 de poze. De stricat, nu se strica asa usor, stai linistita. happy

| nuckleu a răspuns:

Poze incap atatea cat spatiu mai ai liber pe HDD.
Si da pozele se pot salva.