| alicia2000 a întrebat:

Am inceput sa am probleme cu messengerul, l-am dezinstalat din control pannel, nu-l mai gasesc in programe dar totusi imi apare pe ecran si nu pot suna nici raspunde, imi scrie ceva de o eroare. ce as putea face? multumesc.

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai daca l-ai dezistalat inseamna ca iconita/"imaginea" aia e TOTAL inutila.Deoarece nu mai are un folder, nu mai este folositoare. Sfatul meu este sa-l instalezi din nou si vei vedea ca-ti va merge.

Succes!