| MaNDwN a întrebat:

Am inceput sa ma joc runes of magic de ieri si astazi dupa ce ma logez imi arata un mesaj,, este o problema la conectie sau la firewall,,. eu sunt la un prieten. si el a patit la fel. ce e de facut? asta e prima problema. a doua problema e ca am intrat la fireweall si cand dau la setari normale sau ce e, imi apare Error Code 0x80070424. ce e de facut? 3 zile mi-a trebuit sa descarc runes of magic. si acum, ma dispera ca nu merge. va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| axl013 a răspuns:

Simplu dezactiveaza firewall si tine un antivirus eu am avira iar firewall il tin dezactivat de cand am schimbat windowsu