| fanepop a întrebat:

Am incercat sa fac un server csbig grin am mai facut servere dar la asta nu pot intra doar eu pe el straight face la altii nu le intra. Si cum as putea pune pe prima pagina de la cs serverul?

Răspuns Câştigător
| Noitzee a răspuns:

Nu stii sa faci un server. mai ales sai dai host.Ai modem? Daca ai este normal sa nu iti poata intra si alti jucatori.

2 răspunsuri:
| fanepop explică:

Da exactbig grin cand am facut serverul trecut aveam net prin cablu iar acum am modemtongue

| bazatu999 a răspuns:

**==Zm.CsBlackDevil.Com OWNERE FREE PE SERVER! HAIDE SI TU CAT MAI SUNT! **== **== **== HAIDETI MAA! SUNT VIP + OWNER FREE! E NOU SERVERUL (*). E OFERIT PENTRU TOATA LUMEA **==**==**== PENTRU A PRIMI OWNER SI VIP TREBUIE SA DAI VOT LA CE SPUNE AICI!(*) http://csblackdevil.com/....../index.php E SIMPLU! HAIDE! (*) CHEAMA SI PRIETENI, PRIMESC GOD + VIP! :-bd \:D/CHEAMA PE TOTI CUNOSCUTI! \:D/ VA FI TOATA LUNA ACEASTA OWNER + VIP SI GOD+VIP! DOAR 1 VOT LA PAGINILE ALEA SPUSE AICI: http://csblackdevil.com/....../index.php SI PRIMESTI INSTANTANEU! **==**== (*) \:D/ HAIDETI INTRATI PE SERVER SI VEDETI CAT DE TARE ESTE SERVERUL SI NU VETI REGRETA! OWNER + VIP PENTRU CEI CARE DAU VOT SI STAU PE SERVER! \:D/\:D/ EU AM PRIMIT :d. (*)\