| DianaUzumaki29 a întrebat:

Am încercat sa intru pe Mozilla și nu se deschide deloc! Probleme cu netul nu am și nu am nici alt browser! Mă poate ajuta cineva? Thank's!

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Trebuie sa ai in Windows: Internet Explorer, cauta-l. Eu am incercat chiar sa-l dezinstalez, sa-i sterg filele, etc. si tot il aveam, intra de pe el, si descarca alt browser.

| GABYCRISTIAN a răspuns:

Daca ai installul de la mozilla descarcat pe undeva du-te in control panel, click pe programs and features si dai uninstall la mozilla. Dupa ce s-a dezinstalat. Te duci unde ai mozilla descarcata si o reinstalezi inapoi. Funda? :*

| DianaUzumaki29 explică:

Gaby nu am installul