| cristi97_6330 a întrebat:

Am Infamous 2 rar Pe Pc si imi cere o parola imi puteti spune unde gasesc parola sau daca o stiti mi-a dati va rog

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La ce l-ai descarcat daca stiai ca are parola? Parola o stie doar cel care a incarcat jocul pe tracker! Nimeni altcineva nu o stie. Si in afara de aspectul asta, jocul ruleaza doar pe PlayStation 3. Tu ce vrei sa faci cu el in PC? Nu merge pe calculator!

| heisenberg a răspuns:

Cum a spus si neLuL, Infamous 2 e PS3 exclusive. Macar acum nu mai ai nevoie de parola.