| cosminache a întrebat:

Am instalat clientul pentru Games For Windows Live sau Market Place-ul, dar cand il pornesc nu merge. Zice ceva de genu "A required Windows component is disabled on your machine". Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

In traducere romaneste zice ca nu este pornita, si trebuie sa pornesti adica (enable)

| cosminache explică:

Stiu, dar nu stiu ce sa pornesc sau ce sa fac. Cu engleza nu am probleme, in general nici cu calculatorul dar aici habar n-am...