| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat IMVU de doua ori si am dat si restart la pc dar tot nu imi merge imi apare "

It appears that IMVU has crashed. Would you like to restart IMVU? " si ca dau da sau nu, nici-o schimbare. Care este problema?

17 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie asa, incearca sa descarci o versiune putin mai veche:-? sau poate ai wind. 7 - cu wind. 7 nu merge

http://imvu.en.softonic.com/

| anonim_4396 explică (pentru ĄĿiŒ):

Are virusi, am incercat sa descarc si alte versiuni dar nu ma lasa antivirusul si nu am wind. 7.

| ĄĿiŒ a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm... si eu am antivirus(original) dar nu mi s-a intamplat niciodata sa imi faca asa

| anonim_4396 explică (pentru ĄĿiŒ):

Tu ai varianta veche, nu? Ai putea sa mi-o trimiti pe mess?

| ĄĿiŒ a răspuns (pentru anonim_4396):

Paaai am avut prima data varianta veche ca cea noua nu imi mergea dar cand a aparut noua versiune am instalato pe aia

| anonim_4396 explică (pentru ĄĿiŒ):

Ah ok.

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Si eu am la fel si caut pe net tot felul de solutii dar nu am gasit crying please help meeeeeeee

| ImNutellingYou a răspuns:

Si eu am patit la fel. Incearca linkul acesta, la mine a functionat. http://static-akm.imvu.com/imvufiles/installers/InstallIMVU_464.0.exe :) sper sa iti fie de folos. -Ann

| malina1111 a răspuns (pentru ImNutellingYou):

Mi-ai schimbat viata happy

| roxanamaria54 a răspuns (pentru ImNutellingYou):

Mie nu mii se incarca

| OdesaDrl a răspuns:

Si mie la fel imi apare scris. Ca mi-am schimbat windowsul si am incercat sa descarc mai multe versiuni dar tot nu merge, chiar daca mi se descarca imvu imi zice sa dau restart si tot asa, nu merge. Tu ce-ai facut? Ca nu mai pot am incercat multe variante crying

| Elena_Byanka_1993 a răspuns:

Incearca sa cauti o versiune mai veche.; 3

| AngAngelo a răspuns:

La mine nu mai merge descarcat crying

| Rosu_Lacra_1997 a răspuns:

Da,si mie mi se intampla la fel in acest moment si tot caut o varianta mai veche dar nu reusesc sa o gasesc, ma poate ajuta cineva? P.S. id-u meu e mrsroxette@yahoo.com!

| iunita a răspuns:

La fel patesc si eu dar de luni intregi incerc sa.l fac

| abcdefghijkllmnop a răspuns:

Si merge daca am windows xp si am versiunea pe care miai datto tu?