| marya_3636 a întrebat:

Am instalat o fifa 2006 si imi merge perfect. apoi am intrat pe fifa.romania si am descarcat patch-ul pentru divizia a, iar cand joc cu echipele romanesti imi merge jocul in reluare. mentionez ca mi se intampla doar cand joc cu echipele romanesti

1 răspuns:
| sEEk8 a răspuns:

Ce poti sa faci? Simplu nu este bun patch-ul e de la sine inteles deoarece nu pote sa mearga dupa iti iei un patch si nu mai merge! Parerea mea ia alt patchhappy!