| ilie05 a întrebat:

Am instalat repack need for speed hot pursuit 2010 si totul merge ok pina incepe cursa apoi mi se incurca imaginile pe ecran... un haos acolo. am schimbat si parametrii grafici si tot asa. pentium 4. ma ajuta cineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Te pot ajuta eu.Primi pasi pe care poti sa i faci sunt:
1:Schimbarea rezolutiei in joc.
2big grinai la settings pe Low(minim sau cum este).
3:Zimi cati rami ai, ce placa video ai etc.
4big grinaca nici asa nu merge, poti sa til dezinstalezi.

2 răspunsuri:
| ilie05 explică:

Rezolutia jocului am schimbat-o la cea mai mica dar tot asa. 128 ram

| ZethKode a răspuns:

Daca ai in PC doar 128mb ram...jocul nu iti va merge.Jocului i trebuie mult mia multi rami.Citeste pe net system requiments la joc.Imi pare rau da nu iti va merge ori ce i faci.