| Robert_Marian_2000 a întrebat:

Am instalat san andreas mod installer dar cand dau sa intru in el imi apare o eroare in care scrie " The installation directory for San Andreas could not be detected.Please use the "brpwse" button to specify the correct directory." Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Dai BROWSE si selectezi folderul unde e instalat gta sa.

| Plantemouz a răspuns:

Iti spun exact ce inseamna acea eroare :
" Directorul unde a fost instalat San Andreas nu poate fi detectat. Te rog foloseste butonul browse si specifica directorul correct "
Pot fi multe motive din care sa iti dea, eu cred ca mai mult ai stricat jocul, trebuie sa lasi jocul default eu zic sa reinstalezi jocul sau sa vezi daca mai ai pe hard jocul, cine stie ce ai instalat! Bafta happy