| PreaFericitu a întrebat:

Am instalat si eu GTA 4 da imi da eroarea "Fatal Error RMN40", am windows 7 dar nu vreau sa schimb pe xp sp3 doar ca sa joc GTA4.Nu este rezolvare pe windows 7? ceva patch sau ceva. Fundita care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Eu m-am jucat pe windous 7 si mi-a mers perfect.
Eu zic ca este de la joc.
Eu nu am instalat niciun patch sau ceva de genu.
Poate in timpul downloadului a itervenit ceva eroare.
M-ai ia-l odata de alt undeva si incearca sau daca tot asa ia-l pe cel original e pana in 150ron si ala 100% trebuie sa mearga.Ok.Bafta.
PS:tu ai crack-uit jocul inainte sa intrii in el poate e de la crack nu este bun pentru versiunea aceea de gta.

1 răspuns:
| PreaFericitu explică:

Am pus alt crack si merge, da merge sacadat si nu stiu de ce, am 4 GB rammi, nVIDIA 1 gb, procesor i3...