| Sfinnx a întrebat:

Am instalat si eu Sims 2 apartament life [reloaded] de pe fileelist! asa si... dup ce am instalat si deamontols lite, am.etc am extras filele. am primit un fel de.nu stiu eroare sa ii spun asa.Am dat click, s`a deskis cu deamon tols dupa care imi dadea sa aleg limba. am ales-o, iar apoi sa spun daca sunt sau nu de acord cu termenii si conditiile. am dat " Da" dupa care imi spunea ca : This product requires an installed copy of the sims 2.please install The Sims 2 before installing this product."
ce as putea sa fac? in caz ca nu e bun, va rog mult..ati putea sa imi dati voi un site bun de unde as putea sa il downloadez?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IfICanIhelpYou a răspuns:

Incearca Power Iso.