| hatze a întrebat:

Am jocul assasin's creed Brotherhood si m-am jucat mult! si apoi cand am mai intrat pe joc nu mai aveam salvarea! dc? ma ajutatii? voii ati patit asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Biu90 a răspuns:

Eu l-am terminat dar mereu mi s-a salat in regula. Poate ti-a iesit din el sau ai iesit tu in moment ce se slava, lucru care duce la chestia asta. Oricum joaca ca e bestial!

1 răspuns:
| Serghey_6147 a răspuns:

Salut.Trebuie sa ai un profil online pentru GFW, iar daca vrei sa joci local ...ca sa poti salva,trebuie sa creezi un profil local! citeste cu atentie tot pina jos cand iti cere sa te inregistrezi pe GFW, vei vedea ca poti sa creezi un Profil Local, e exact in momentul inainte de a incepe o misiune. incearca!