| iwaa a întrebat:

Am jucat acum cativa ani un joc si mi-a placut mult si vreau sa ma reapuc de el, dar nu mai stiu cum se numeste.
Jocul este free. (au site de unde il poti descarca)
Descriere: (se joaca singur - nu stiu daca merge online ca nu am incercat)
--este un shooter
- un fel de open world pe unde te plimbi si faci misiuni si cucersti din harta (cartiere)
- poti sa iei cu tine inca 5 sau 6 indivizi de pe strada (din sectorul pe care l-ai cucerit) cu diferite arme la ei si vin cu tine in misiune si te ajuta;
- harttile sunt multe...seamana cu un oras (mini oras) foarte mare unde poti sa intri si in cladiri sa stai la geamuri la etaj si sa tragi...
- cei care te vaneaza este politia sau armata locala care patruleaza pe strazi si daca intri in raza lor vizuala sau faci galagie aproape de ei dau alarma si vin dupa tine sa te vaneze... daca poti sa ii ocolesti nu se iau de tine.....pe harta exista puncte unde este baza ta in care gasesti arme si munitie.
Daca stie cineva cum se numeste...Multumesc

2 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

Subvein: Mutant Factions?

| iwaa explică (pentru aizen0567):

Nu este din pacate..Este joc care inca se joaca nu este vechi...este gen counter strike...au site dedicat cum este de exemplu saitul jocului combat arms de unde tragi jocul. este joc mare..cu grafica buna