| raduqu a întrebat:

Am jucat fallout4 si mi s-a parut ok, chiar interesant si am auzit ca fallout new vegas ar fi si mai bun insa nu sunt prea convins de grafici...Merita incercat jocul totusi? Sau e doar ceva banal cu grafici slabe si lumea il lauda pentru ce era la vremea lui?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da pentru ca New Vefad e un rpg cu poveste, dialog si mecanici de rpg reale.

| alex635 a răspuns:

Ma e fain, plus ca dlc-urile sunt foarte tari, si sunt multe side-questuri, chiar merita sa incerci, chiar si fallout 3 de interesant, da problema e ca dupa ce joci ultimul joc din serie celelalte nu mai par asa faine, deci mai bine iei o pauza intre ele